Kartony Inpost

Oferowane przez nas kartony wysyłkowe spełniają wszelkie oczekiwania dla tych, którzy bardzo dużo wysyłają za pośrednictwem paczkomatów InPost. W ofercie posiadamy już gotowe dostosowane opakowania kartonowe umowżliwiające wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów. Dzięki dostosowanym formatom nie musisz obawiać się tego czy Twój karton będzie pasował do paczkomatu. Zadbaliśmy o to aby Twoje przesyłki spełniały wszelkie standary rozmiarowe oferowane przez InPost. 

Jeżeli masz pytania dotyczące kartonów wysyłkowych znajdziesz je na naszej stronie lub uzyskasz od przedstawiciela handlowego. Życzymy masowych wysyłek z wykorzystaniem naszych pudełek!

Podkategorie

 • Gabaryt A

  Gabaryt A – maksymalne wymiary 8 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg

  Gabaryt A to określony zestaw maksymalnych wymiarów i wagi, który jest stosowany w transporcie i przesyłkach, aby określić, jakie opakowania i przedmioty mogą być obsługiwane w danym systemie logistycznym lub przewozowym.

 • Gabaryt B

  Gabaryt B – maksymalne wymiary 19 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg

  Gabaryt B to określony zestaw maksymalnych wymiarów i wagi, który jest stosowany w transporcie i przesyłkach, aby określić, jakie opakowania i przedmioty mogą być obsługiwane w danym systemie logistycznym lub przewozowym.

 • Gabaryt C

  Gabaryt C – maksymalne wymiary 41 × 38 × 64 cm, maksymalna waga: 25 kg

  Gabaryt C to określony zestaw maksymalnych wymiarów i wagi, który jest stosowany w transporcie i przesyłkach, aby określić, jakie opakowania i przedmioty mogą być obsługiwane w danym systemie logistycznym lub przewozowym.

Aktywne filtry