Minimalny nakład

Zlecenia nadruk zaczynami realizować już od 200 sztuk.

Wybór kartonu

Oferujemy różne rozmiary oraz kolory.

Gwarancja zadowolenia

Zaufało nam już wielu klientów. Zaufasz nam i Ty?

Co sprawia, że warto zainwestować
w pudełko kartonowe z własnym nadrukiem?

Twój biznes stanie się bardziej wymierny w opinii publicznej. Wyrazisty nadruk na kartonie to skuteczny sposób na generowanie dyskusji i poleceń Twojej marki, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Twoi klienci będą bardziej skłonni wyrazić swoje zdanie na temat produktu. Wystarczy, że stworzysz interesującą zachętę, która ich zaciekawi i skłoni do dzielenia się opiniami, używając tekstu lub grafiki.

Podkręć zatrzymanie klientów w swoim sklepie! Wrzuć na opakowanie atrakcyjny kupon na przyszłe zakupy, dodaj adres firmy lub umieść swój kod QR gdzie po zeskanowaniu przekierujesz klienta do swojego sklepu. Wybierz się na wyżyny!

Przyciągnij uwagę klienta nie tylko swoim produktem, ale także marką. Wzbogać opis o ciekawostki branżowe, informacje o firmie lub produkcie, które zainteresują odbiorcę i przyciągną jego uwagę.

Nadruk na kartonach fasonowych
Nadruk na kartonach fasonowych, szybka realizacja usługi
Nadruki na kartonach - szybka wysyłka
Indywidualne nadruki na kartonach metodą sitodruku
Karton fasonowy z nadrukiem - realizacja już od 100 sztuk

Jak zamówić nadruk na kartonach?

Spersonalizuj swoje opakowanie kartonowe!Oznakowanie jest to bardzo istotny element szczególnie ważne w branży wysyłkowej.

Oznaczając swoje opakowanie własnym logotypem, tekstem czy też innym elementem zwrócisz uwagę swoich klientów.

Dzięki naszej usłudze druku na opakowaniach możemy Tobie zaoferować druk w jednym lub w kilku kolorach.

 

Wybór rozmiaru oraz koloru

Wybierz dostępny rozmiar kartonu oraz kolor. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór rozmiarów oraz kolorów - białe, czarne, niebieskie, fioletowe, różowe.

Twój projekt w wektorach

Prześlij nam swój projekt, których chcesz abyśmy wydrukowali na Twoim kartonie. Pamiętaj każdy kolor drukujemy osobno! Więcej kolorów? Nie ma problemu!

Prześlij projekt

Wyślij do nas swój projekt i poczekaj na wycenę Twojego zamówienia. Każa wycena jest aktualnie indywidualna i może zależeć od wielu czynników.

Wysyłka

Po skończonej produkcji zapakujemy Twoje zamówienie i wyślemy je do Ciebie. Od tej chwili będziesz mógł pokazać od jeszcze lepszej strony dla swoich klientów.

Wypełnij poniższy formularz

Wypełnij poniższy formularz wybierając niezbędne informacje, ktróre wyślesz bezpośrednio do działu wycen.

Podaj w miarę dokładną datę. Tak abyśmy zdążyli.

Dołącz odpowiedni plik z zawartością do zadrukowania. Najlepiej w formacie PDF lub AI, Corel Draw

Najcześciej zadawane pytania

Tak, nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy na Twoim opakowaniu wykonali nadruk wielokolorowy. 

Standardowy czas oczekiwania to 5 dni roboczych. Jednak ten czas może się wydłużyć w przypadku dużej ilości zleceń. Wszystko uzależnione też jest od ilości nadruku oraz skompliowania nadruku. Jeśli czas znacznie się wydłuży poinformujemy Ciebie o tym.

Aby wszystko było poprawnie należy przesłać do nas plik w wersji wektorowej daje to nam pewność, że projekt nie będzie rozmazany oraz z niekształcony. Formaty graficzne typu jpg, png nie nadają się do odwzorowania wzoru na sicie.

Minimalny nakład od jakiego rozpoczynamy nadruk na kartonach to 100 sztuk.

Tak, jest to możliwe. Wystarczy skontktować się znami mailowo lub telefonicznie i przedstawić swoje oczekiwania.

Nadruk wykonujemy na kartonach fasonowych oraz klapowych.

Wybierz metodę nadruku na kartonie: sitodruk lub druk cyfrowy. Dostosujemy technikę do Twoich wymagań i wizji wyglądu pudełka. Nie oferujemy pełnego pokrycia nadrukiem, ale możemy stworzyć efektowne wzory i napisy.

Koszt nadruku jest kompozycją kilku czynników. Po pierwsze, cena kartonu bazowego, czyli materiału, na którym zostanie wykonany nadruk, ma swoje znaczenie. Następnie uwzględniamy wielkość i kolor nadruku - większa powierzchnia i złożoność kolorystyczna wpływają na koszt. Dodatkowo, ilość użytych kolorów ma wpływ na ostateczną cenę, przy czym nadruki jednokolorowe są tańsze od tych wielobarwnych. Ostatnim czynnikiem jest wielkość zamówienia - im większy nakład, tym niższa cena jednostkowa, przy minimalnej ilości zamówienia ustalonej na 100 sztuk, co gwarantuje korzystną cenę.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy wszelkich szczegółów.

Zadzwoń: +48 605 380 015