Kartony z nadrukiem wyróżnij się na tle konkurencji!

Personalizacja opakowań kartonowych

Spersonalizuj swoje opakowanie kartonowe!
Oznakowanie jest to bardzo istotny element szczególnie ważne w branży wysyłkowej. Oznaczając swoje opakowanie własnym logotypem, tekstem czy też innym elementem zwrócisz uwagę swoich klientów. Dzięki naszej usłudze druku na opakowaniach możemy Tobie zaoferować druk w jednym lub w kilku kolorach.


Zamówienie realizujemy już od 100 sztuk!

 

Co zyskasz?


Dzięki personalizacji swojego opakowania zyskasz:

  1. Elegancko zapakowane przesyłki dla swoich klientów,
  2. Dodatkową reklamę Twojej firmy,
  3. Wyróżnienie się na tle konkurencji, która nie posiada nadruku,
  4. Zyskasz zadowolenie klientów,
  5. Staniesz się profesjonalnym sprzedawcą.

Jak zamówić nadruk?


To proste! Tylko kilka kroków dzieli Cię od własnego nadruku! Dzięki poniższej instrukcji, podpowiemy Tobie co musisz zrobić, aby stać się posiadaczem własnej personalizacji! Jeżeli wszystko się zgadza, wypełnij poniższy formularza, aby otrzymać indywidualną wycenę dla Twojego zamówienia.

Wybór opakowania

Wybierz interesujący Cię karton dostępny w naszej ofercie, dostępne są różne rozmiary oraz dwie wersje kolorystyczne brązowy lub biały.

Twoja decyzja

Podejmij ważną decyzję co chcesz abyśmy wydrukowali na Twoim pudełku. Czy będzie to logo, tekst reklamowy, adres firmy czy może inny rodzaj przekazu.

Projekt graficzny

Prześlij do nas treść, która ma zostać wydrukowana na opakowaniu, a nasz grafik przygotuje dla Ciebie projekt wraz z wizualizacją.

Akceptacja

Jeżeli projekt spełnia Twoje oczekiwania i został zaakceptowany wówczas Twoje zlecenie zostaje przekazane do realizacji, po skończeniu do wysyłki.

Uzyskaj najlepszą ofertę

Wybierz odpowiedni rozmiar kartonu. Wszystkie wymienione kartony dostępne są od ręki.

Proszę wybierz ile kolorów chciałbyś umieścić na nadruku. Informujemy, że nadruk odbywa się metodą sitodruku w związku z tym możliwości są ograniczone.

Minimalny nakład 100 sztuk

Podaj w miarę dokładną datę. Tak abyśmy zdążyli.

Dołącz odpowiedni plik z zawartością do zadrukowania. Najlepiej w formacie PDF lub AI, Corel Draw

Stawiamy na minimalizm


Wychodząc na potrzeby naszych klientów zamówienia z nadrukiem realizujemy już od 100 sztuk!

 

Ważna informacja!

 

Oferowane przez nas nadruki na kartonach wykonujemy metodą sitodruku lub cyfrową. Oznacza to, że jesteśmy w stanie sprostać każemu zleceniu. Jeżeli chcesz abyśmy wkonali druk Twojego projektu na kartonie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

 

Wymagania techniczne plików

 

Pamiętaj aby przesłane pliki do druku miały swój oryginalny rozmiar oraz wysoką rozdzielczość ( 300 dpi). Akceptowalne formy plików to: PDF, PSD max 50 MB, AI. Zdjęcia i grafiki rastrowe najlepiej w formacie PNG lub JPG. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami.