Akcesoria pomocnicze 

Akcesoria pomocnicze w pakowaniu i zabezpieczaniu przedmiotów do wysyłki? Nic prostrzego. Oferujemy dla naszych klientów szereg akcesoriów, które ułatwią Tobie pakowanie. W naszej ofercie znajdziesz folię bombelkową, tekturę wypełniającą, dyspensery oraz taśmy klejące. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 4 produktów.
18,70 zł (brutto)

Taśma do pakowania kartonów i paczek. Wykonana z polipropylenu - klej modyfikowany.  Bardzo dobre właściwości klejące. Dobra do klejenia wszelkich powierzchni. Odporna na niskie temperatury. 

23,50 zł (brutto)

Kropki klejowe to  idealne rozwiązanie tam gdzie potrzeba dokładnej i nie inwazyjnej metody połączenia zes sobą elementów. Idealnie sprawdzą się  przy mocowaniu różnego rodzaju gażdzetów w czasopismach.  Nasze kropki posiadają kilka rodzajów lepkości oraz wielkości.

44,90 zł (brutto)

Folia stretch ręczna czarna 3kg. Mocna i wytrzymała folia zabezpieczająca przed kurzem, brudem oraz uszkodzeniami mechanicznymi Twoich paczek kurierskich!

39,00 zł (brutto)

Kropki klejowe na rolce 4000 szt. to idealne rozwiązanie tam gdzie potrzeba dokładnej i nie inwazyjnej metody połączenia ze sobą elementów np. wklejanie próbek do gazet.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów