1. Dostawa Towarów jest ograniczona do Krajów UE i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia. Wysyłka zagraniczna możliwa jest po wcześniejszej konsultacji z działem obsługi klienta.

 2. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem: Firmy kurierskiej DHL - duże gabaryty / paczki standardowe

Metoda dostawyUWAGA. Cena przesyłki uzależniona jest od jej wagi i rozmiarów! W przypadku braku dostępnej metody płatności prosimy o kontakt. W przypadku przekroczenia maksymalnej wagi prosimy o kontakt w sprawie ustalenia kosztów wysyłki. Podane ceny są cenami brutto.
Kurier DHL - Dostawa do punktu Parcel Shop

Waga:

0-6kg - 14.50 zł

Kurier DHL - Przedpłata na konto

Waga:

Koszty dostawy taktowane są co 5 pakietów kartonów pakowanych po 20 sztuk.

Jeżeli zamówisz 5 pakietów (5x20=100 kartonów) zapłacisz 16.90 zł. Każdy dodakowy pakiet to koszt następnej przesylki 16.00 zł

Kartony wysyłamy złożone w jednym boku aby zredukować koszt przesyłki. Wysyłane przez nas kartony zaliczają się do paczek wymiarowych nie wagowych.

W przypadku wysyłki paletowej istnieje możliwość negocjacji ceny. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Kurier DHL - Płatność kurierowi przy odbiorze

Waga:

Koszty dostawy taktowane są co 5 pakietów kartonów pakowanych po 20 sztuk.

Jeżeli zamówisz 5 pakietów (5x20= 100 kartonów) zapłacisz 17.90 zł Każdy dodatkowy pakiet to koszt następnej przesyłki 16.00 zł

Kartony wysyłamy złożone w jednym boku aby zredukować koszt przesyłki. Wysyłane przez nas kartony zaliczają się do paczek wymiarowych nie wagowych.

W przypadku wysyłki paletowej istnieje możliwość negocjacji ceny. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w naszej siedzibie ul. Ekspresowa 7 budynek Kosmetykshop w Warszawie

 1. Zamówienie można odebrać po przedpłacie oraz otrzymaniu maila "Gotowe do odbioru".

 2.  Zamówienia są wysyłane są na bieżąco. Złożone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia! W przypadku dużej ilość zamówień staramy się wszystko opanować tak aby każy otrzymał swoją wysyłkę w terminie jeżeli tak nie jest Twoje zamówienie zostanie wysłane w dniu kolejnym. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 14:00 są wysyłane w najbliższym dniu roboczym.
 3. Uszkodzenia Towaru powstałe podczas dostawy.

  W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu.

  W przypadku Klienta niebędącego jednocześnie Konsumentem: ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty Towaru przechodzi ze Sklepu internetowego na kupującego w momencie powierzenia Towaru przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy danego rodzaju, bądź wyznaczonej przez kupującego osobie lub firmie kurierskiej.

Ceny i metody płatności

 1. Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Klient ma możliwość uiszczenia opłaty:

 • przelewem na konto bankowe: 85 1090 1841 0000 0001 3161 7354 (Santander Bank)
 • płatnością w systemie Przelewy24

Opłata za zamówienie jest pobierana po złożeniu zamówienia, chyba że klient zaznaczył opcję "za pobraniem".

Karta kredytowa / rachunek bankowy zostaje obciążona w momencie złożenia zamówienia.