Przyciągaj uwagę oraz pozwól
dać się rozpoznać innym.

Czym tak naprawdę jest tuba?

To sztywny karton pokryty byłyszczącym lub matowym papierem. Jest ona praktyczna, wytrzymała oraz odporna na zgniecenia . Dzięki tubie możesz zapakować różne produkty, z których Twoi klienci będą poprostu zadowoleni!

Tuby kartonowe producent

Kolorowy druk oraz uszlachetnienie

Kolorowy druk oraz dodatkowe uszlachetnenie to podstawa każdej tuby. Wyróżnij się na tle konkurencji! Cyfrowy nadruk daje wiele możliwości oraz sprawi, że Twój produkt wyrózni się na tle konkurencji, a także na półce sklepowej.

Idealna z każdej strony...

Podkreśl unikalny wygląd swojego produktu dzięki tubom papierowym. Tuby nie tylko zachwycają z każdej strony. Oryginalna konstrukcja oraz forma zrobią swoje! Nasycone i wyraźne kolory z dodatkowym uszlachetnieniem sprawią, że Twój produkt stanie się bardziej ekskluzywny.

 

Postaw na najlepszy wybór i wyróznij się na tle konkurencji.

 

.

Tuby kartonowe - indywidualne projekty na zamówienie. Szybka realizacja
Tubu kartonowe - z indywidualne

Bezpieczna wysyłka. Zagwarantuj dla swoich klientów dostawy bez problemów!

Tuby papierowe to produkt, który świetnie sprawdzi się do wysyłki różnych przedmiotów. Idealnie sprawdzi się do wysyłek kalendarzy, plakatów, alkoholi, perfum, kosmetyków i wiele innych przedmiotów, które potrzebują solidnego zabezpieczenia.

 

.

Tuby kartonowe - rozmiar indywidualny

Tworzymy opakowania, które natychmiast przekazują wartość i jakość produktu znajdującego się w środku. aby Twoja marka błyszczała. Zaczynamy od projektu, doboru papieru, zamknięć aż po techniki wykończeniowe, które zapewnią wyjątkowe wrażenie finalnego produktu.

Wypełnij poniższy formularz aby uzyskać wycenę dla Twojego zlecenia. Postaraj się udzielić jak najwięcej informacji na temat Twojego zlecenia.

Minimalna ilość zamówienia 50 szt.

Maksymalna długość tuby 60cm

Przykładowe realizacje tub...