Poznaj bliżej nasze usługi

Personalizowane kartony wysyłkowe, opakowania kartonowe małe, duże, ozdobne
Chcesz, aby sprzedawane przez Ciebie produkty były estetycznie zapakowane, a do tego odpowiednio zabezpieczone na czas transportu? W takim razie zainwestuj w wysokiej jakości opakowania kartonowe z nadrukiem z naszej oferty. Centrum Zaopatrzenia to producent kartonów, który oferuje różnego rodzaju pudełka – ozdobne, w indywidualnym rozmiarze, 

na telefon lub zwykłą przesyłkę, tuby z estetycznym wykończeniem w dowolnej liczbie i wiele więcej. 

 

Znajdziesz tu również przeróżne akcesoria ułatwiające przygotowanie wysyłki, czyli przekładki, wypełniacze, foliopaki czy kropki klejące.

Oprócz fantazyjnych, stylowych zasobników znajdziesz u nas kartony do pakowania duże i małe wykonane z tektury falistej (najtańsze i najprostsze artykuły), fasonowe czy pudło typu mailing box Cezeta z paskiem. Znajdź najlepsze dla siebie opakowanie kartonowe i zamów już dziś!

Opakowania kartonowe Klasy Premium - producent

Opakowania premium, ozdobne indywidualny rozmiar. Wykonamy dla Ciebie opakowania, które wyeksponują Twój produkt.

Spersonalizowane opakowania kartonowe to przede wszystkim jakość oraz profesjnale przedstawienie Twojego produktu. Nasza oferta dostosowana jest do klientów, którzy stawiają na jakość oraz styl wykonania.

Tuby Kartonowe różne rozmiary, producent

Tuby kartonowe, estetyczne wykończenie, szeroki wybór rozmiarów, wytrzymałość oraz dowolne ilości jakich potrzebujesz.

Okrągłe tuby wykonane z tektury to bezpieczna wysyłka Twoich produktów. Oferujemy różnego rozmiaru tuby eco oraz ozdobne. Oferujemy nadruk full color oraz uszlachetnianie. Tuby zamykane są na plastikowe lub papierowe wieczka.

Pudełko na telefon tekturowe z możliwym nadrukiem

Pudełka na telefon
z nadrukiem

Poszukujesz estetycznego opakowania na telefon? Świetnie! W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju opakowania na telefon, które świetnie sprawdzą się w serwisach telefonów. Dodatkowo możesz wyróżnić swoje opakowanie wybierając odpowiednie uszlachetnienie oraz nadruk.

Producent Kalendaży adwentowych

Kalendarze adwentowe

Uprzyjemnij sobie czas oczekując na święta Bożego Narodzenia i każdego dnia odkrywaj inną niespodziankę! W naszej ofercie znajdziesz kalendarze adwentowe, które przygotujemy dla Ciebie zgodnie ze specyfikacją. Spersonalizuj swój kalendarz adwentowy.

Opakowanie Mailer Box z automatycznym zamknięciem

Karton wysyłkowy mailing box Cezeta z paskiem

Jeśli szukasz trwałego, certyfikowanego opakowania, które ochroni Twoją przesyłkę przed uszkodzeniem, a przy okazji kłopotliwą reklamacją, zakup pudełko wysyłkowe Cezeta Eco Standard z paskiem klejącym.

Kartony fasonowe, białe, różowe, czarne, niebieski i fioletowe

Kartony fasonowe do pakowania zamówień w ecommerce.

Oferowane przez nas kartony fasonowe to gwarancja bezpieczeństwa oraz estetyki dla wysyłanych towarów. Dzięki naszym kartonom możesz wysyłać różne produkty np. ubrania, zabawki, kosmetyki, suplementy diety i wiele innych. 

Kartony klapowe

Kartony klapowe

Kartony klapowe to najprostsze i zarazem najtańsze pudełka wykonane z tektury falistej. Opakowania tego typu nadają się do wysyłek kurierskich, przeprowadzek itp. Dzięki nim zabezpieczysz wysyłane produkty przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Kartony Fasonowe z nadrukiem

Nadruk na kartonach

Specjalizujemy się również w nadruku na kartonach. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne zlecenie nadruku na kartonie o różnej powierzchni. Realizujemy również usługi uszlachetniania kartonów. np. Hot Stamping, kaszerowanie itp.

Akcesoria do pakowania pazek, taśmy, dyspensery

HotStamping

Dzięki hotstampingowi, opakowania z kartonu nabierają luksusowego wyglądu, co przyciąga uwagę klientów i podnosi wartość produktu. Jest to popularna technika dekorowania w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, luksusowych wyrobów oraz innych branżach, gdzie estetyka i prestiż odgrywają kluczową rolę.

Przykładowe realizacje

pokaż wszystko Kalendarze Adwentowe Nadruk na kartonach Pudełka Premium Tuby kartonowe