Kartony wysyłkowe

Kartony fasonowe wysyłkowe to jedna z podstaw każdego sklepu eccomerce. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości opakowań, które służą do wysyłki różnorodnych produktów. Niezależnie czy prowadzisz sklep internetowy, firmę przeprowadzkową lub kurierską czy też potrzebujesz kartonów dla własnego użytku, nasze Kartony fasonowe wysyłkowe zapewnią doskonałą ochronę i bezpieczeństwo dla Twoich produktów. 

Nasza oferta kartonów fasonowych to przede wszystkim kartony dostosowane do paczkomatów InPost oraz paletyzacji. Dzięki różnorodności formatów, które posiadamy na stanie, z łatwością dopasujesz opakowanie do produktu. Bez względu na to czy wysyłasz odzież, elektronikę, galanterię czy kruche przedmioty, nasze kartony zminimalizują ryzyko uszkodzeń.

Dzięki kartonom fasonowym,kalpowym jesteśmy wysłać do naszego klienta praktycznie każdy produkt, który zostanie estetycznie zapakowany i dostarczony do naszego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo kartony fasonowe, klapowe oraz certyfikowane pudełka e-commerce typu Czezeta. 

Podkategorie

 • Kartony fasonowe

  Kartony fasonowe to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią wysyłać szybko i dużo. Dzięki kartonowi fasonowemu oszczędzamy na czasie oraz sposobie pakowania. Cały proces ogranicza się do złożenia kartonu, zapakowania odpowiednich produktów, dodania wypełniaczy oraz jego zamknięcia. Dzięki swojej prostocie karton fasonowy to idealna alternatywa dla eccomerce! Postaw na jakość w rozsądnej cenie, wysyłaj swoje produkty do klientów zapakowane estetycznie bez wydziwnych kombinacji logistycznych. W naszej ofercie znajdziesz kartony odpowiednie dla paczkomatów Inpost, które ułatwią Tobie codzienne procesy logistyczne w wysyłce Twoich produktów. Interesuje Cię własny rozmiar kartonu? Skontaktuj się znami, a zrobimy go dla Ciebie!

 • Kartony klapowe

  Kartony klapowe to proste pudełka kartonowe stosowane praktycznie codziennie w nie tylko przez sklepy internetowe. Dzięki ich uniwersalności oraz niskiej cenie decydują o potencjale procesów pakowania produktów, z których korzystają rozmaite branże nie tylko wysyłkowe ale również i osoby prywatne. Jako producent opakowań klapowych oferujemy wysokiej jakości opakowania kartonowe dla Twojej firmy, które idealnie sprawdzą się podczas transportu towarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość oraz cenę. Właścicieli sklepów internetowych, firmy z dziedziny logistyki czy magazynowania oraz wszystkich producentów, którzy poszukują altenatyw dla swojej firmy, a także osoby prywatne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kartony klapowe, które spełnią Twoje oczekiwania. W przypadku niestandardowych rozwiązań zapraszamy do kontaktu.

 • Kartony Inpost

  Oferowane przez nas kartony wysyłkowe spełniają wszelkie oczekiwania dla tych, którzy bardzo dużo wysyłają za pośrednictwem paczkomatów InPost. W ofercie posiadamy już gotowe dostosowane opakowania kartonowe umowżliwiające wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów. Dzięki dostosowanym formatom nie musisz obawiać się tego czy Twój karton będzie pasował do paczkomatu. Zadbaliśmy o to aby Twoje przesyłki spełniały wszelkie standary rozmiarowe oferowane przez InPost. 

  Jeżeli masz pytania dotyczące kartonów wysyłkowych znajdziesz je na naszej stronie lub uzyskasz od przedstawiciela handlowego. Życzymy masowych wysyłek z wykorzystaniem naszych pudełek!

 • Pudełka na telefon

  Nasze kartony stanowią doskonałe rozwiązanie do pakowania i wysyłania telefonów komórkowych oraz akcesoriów GSM. Nasza konstrukcja opakowania została starannie zaprojektowana, aby zapewnić nie tylko bezpieczne, ale także efektywne i wygodne rozwiązanie dla branży telefonii komórkowej.

Aktywne filtry