Kartony wysyłkowe

Kartony fasonowe wysyłkowe to jedna z podstaw każdego sklepu eccomerce. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości opakowań, które służą do wysyłki różnorodnych produktów. Niezależnie czy prowadzisz sklep internetowy, firmę przeprowadzkową lub kurierską czy też potrzebujesz kartonów dla własnego użytku, nasze Kartony fasonowe wysyłkowe zapewnią doskonałą ochronę i bezpieczeństwo dla Twoich produktów. 

Nasza oferta kartonów fasonowych to przede wszystkim kartony dostosowane do paczkomatów InPost oraz paletyzacji. Dzięki różnorodności formatów, które posiadamy na stanie, z łatwością dopasujesz opakowanie do produktu. Bez względu na to czy wysyłasz odzież, elektronikę, galanterię czy kruche przedmioty, nasze kartony zminimalizują ryzyko uszkodzeń.

Dzięki kartonom fasonowym,kalpowym jesteśmy wysłać do naszego klienta praktycznie każdy produkt, który zostanie estetycznie zapakowany i dostarczony do naszego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo kartony fasonowe, klapowe oraz certyfikowane pudełka e-commerce typu Czezeta.